Skocz do zawartości

Battlefield Play4Free - Polskie Forum używa cookies. Przeczytaj Polityka prywatności po więcej informacji. By usunąć te wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuję cookies
  •  

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

- Regulamin shoutbox'a: tu kliknij
- Możliwość pisania na shoutbox'ie od: 20 postów
@  Metodyczny : (22:08 - 29 marzec 2015) https://www.youtube....h?v=57TwJNnvVus nowy prodżekt !
@  Szarzasty : (13:32 - 28 marzec 2015) @KowbojMike :)
@  KowbojMike : (13:25 - 28 marzec 2015) @Szarzasty NIE MA 6 AHHAAHAHAHAH
@  Greg_WWW : (13:14 - 28 marzec 2015) Siemka :)
@  Szarzasty : (05:14 - 28 marzec 2015) Popacz na klawiaturę numeryczną u góry i policz sobie liczby.. :D btw. nudy na ts :D
@  Francuzik1124 : (03:07 - 28 marzec 2015) @Nexures ja tez nie...
@  Nexures : (01:05 - 28 marzec 2015) @Szarzasty Chyba nie wiem o co Ci chodzi :huh:
@  Szarzasty : (20:20 - 27 marzec 2015) https://fbcdn-sphoto...291002097_o.jpg Z serii Hardline. Przyjrzyj się klawiaturze :D
@  Francuzik1124 : (18:32 - 27 marzec 2015) Witajcie pipole :D
@  Szarzasty : (02:09 - 27 marzec 2015) https://www.youtube....h?v=Xkv_uN9J2ug Leże.... :D
@  CoffeeK : (21:08 - 26 marzec 2015) @V4derPL czcionkę jak czcionkę, niektórzy to nie nawet naumieli się kasowaćpuste strony z wydruku ;)
@  V4derPL : (20:32 - 26 marzec 2015) A tak ogólnie ... Let's finish this shitstorm.
@  V4derPL : (20:28 - 26 marzec 2015) @CoffeeK Pytanie czy jak studiowałbyś to czy musiałbyś później zapierniczać na te 2 etaty, jeśli wybrałbyś jakiś konkretny kierunek? Wszystko zależy od podejścia człowieka do sprawy, zaangażowania i poświęcenia mnóstwa czasu. Nie chciałem tu nikogo urażać stwierdzeniem, że jak ktoś nie studiował to nie wie, czy tam się do niczego nie nadaje. Bynajmniej, jeśli wykonujesz zawód, z którego czerpiesz satysfakcję i niezłą kasę to nie widzę problemu by nie mieć przy tym nawet średniego wykształcenia. A co do sprawy totalnych debili, którzy jedyne co potrafią to zmniejszyć czcionkę w tekście żeby na ściągę się jak najwięcej zmieściło to macie racje
@  Decado : (17:14 - 26 marzec 2015) @Adrian89(PL) Tylko odsetek tych co chcą osiągnąć jest dosyć mikry. Patrząc oczywiście przez pryzmat mojego działu. Bo w innych specjalizacjach sytuacja może wyglądać inaczej.
@  PułkownikL : (17:08 - 26 marzec 2015) @Adrian89(PL) No i tu się zgadzam,jak ktoś chce to i warto,przykładem jest moja kuzynka,31 lat doktor i wykładowca na Jagielońskim,ale ile to pracy kosztowało to wie sama najlepiej
@  Adrian89(PL) : (15:59 - 26 marzec 2015) @CoffeeK Problem ten nie dotyczy tylko studentów, bo nawet tacy po samym liceum, technikum i zawodówkach mają z czymś takim problemy. Żyjemy w takich czasach, że takie rzeczy trzeba umieć, no chyba, że ktoś mieszka na jakims wygwizdowie w jakiejś gliniance i do miasta przyjeżdża, tylko po zakupy do marketu (sam widziałem na własne oczy coś takiego). Co do samego studiowania, to bardzo duży odsetek woli balować, niż się uczyć. Oczywiście nie każdy, bo są i tacy co chcą coś osiągnąć.
@  CoffeeK : (15:31 - 26 marzec 2015) @Decadow xero pracowalem znajdujacym sie tuz kolo uczelni. W czasie wydruku prac magisterskich przestalo byc dla mnie smieszne jak przyszly kwiat inteligencji nie potrafil dobrze sformatowac tekstu, dodac numerowania stron czy chociaz nagrac dobrze czegos nabpendriva ;)
@  Decado : (14:02 - 26 marzec 2015) A żeby nie było tak smutno, to dzisiaj szkoliłem stażyste z drukowania dokumentów. Bo wydrukowanie tabelki w Excelu najwidoczniej wymaga już doktoratu... :)
@  Decado : (13:54 - 26 marzec 2015) @V4derPL @CoffeeK a morał tej historii jest krótki i niektórym znany, czy na uczelini czy w pracy i tak masz p.. potrzebę robienia czego innego :)
@  CoffeeK : (13:33 - 26 marzec 2015) @V4derPL nie studiowalem, uczesczalem do szkoly zawodowej, gdzie nauczylem sie wszystkiego tego o metalach co przy ewentualnej pladze zombie czy w swiecie postapokaliptycznym przyda mi sie bardziej niz wiedza ktora wbijasz jako student aby potem przy odrobinie szczescia zostac menagerem na stacji paliw ;) Ty jako student za to z pewnoscia nie wiesz co to jest sluzba wojskowa czy praca na dwa etaty ;) Nie zebym hejtowal, czy mial kompleksy, draznia mnie tylko teksty "zyciowe" - "nie studiowales to nie wiesz ...."

Zdjęcie
- - - - -

Ponowne pobieranie BFp4f

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jakuzo1

jakuzo1

Rekrut

• Użytkownicy
  • 8 postów
  • SnajperShoot

Napisano 25 sierpień 2012 - 15:06

Witam jak można zrobić , żeby nie pobierało mi BF ze strony bo mam go skopiowanego od kumpla ale mi go nie znajduje, probowałem zmienic plik rejestru ale to nic nie daje a o to on:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\EA Games\Battlefield Play4Free]
"Installation Dir"="F:\\GRY\\BattlefieldPlay4Free"
"Language"="EN"

• 0

#2 OFFLINE   GrzechuPL

GrzechuPL

Sierżant Broni

• Moderatorzy
  • 242 postów
  • LokalizacjaTychowo
  • Grzechu...[PL]
  • Grzechu..[PL]
  • GrzechuPL.
  • GrzechuPL..

Napisano 25 sierpień 2012 - 17:04

Jeśli chcesz zobaczyć treść tego postu Zarejestruj się lub Zaloguj się na swoje konto.

• 0

#3 OFFLINE   jakuzo1

jakuzo1

Rekrut

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SnajperShoot

Napisano 25 sierpień 2012 - 18:27

Jeśli chcesz zobaczyć treść tego postu Zarejestruj się lub Zaloguj się na swoje konto.

• 0

#4 OFFLINE   GrzechuPL

GrzechuPL

Sierżant Broni

• Moderatorzy
  • 242 postów
  • LokalizacjaTychowo
  • Grzechu...[PL]
  • Grzechu..[PL]
  • GrzechuPL.
  • GrzechuPL..

Napisano 25 sierpień 2012 - 23:54

• 0

#5 OFFLINE   jakuzo1

jakuzo1

Rekrut

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SnajperShoot

Napisano 26 sierpień 2012 - 13:10

• 0

#6 OFFLINE   GrzechuPL

GrzechuPL

Sierżant Broni

• Moderatorzy
  • 242 postów
  • LokalizacjaTychowo
  • Grzechu...[PL]
  • Grzechu..[PL]
  • GrzechuPL.
  • GrzechuPL..

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:15

• 0

#7 OFFLINE   Chuchma

Chuchma

Administrator

• Administratorzy
  • 1679 postów
  • Gadu-Gadu: 4307313
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Lubie_Stejki[PL]
  • Chuchma[PL]
  • Robie_Bajcepsy
  • HARDkorowe_SUPLE

Napisano 27 sierpień 2012 - 11:12

• 0

Nie jestem JUŻ właścicielem poniższych kont:
DoubleBlaster_PL , KOKSakaPompa_PL , RocketFuel[PL].

Aktualnie posiadam TYLKO postacie dodane w moim profilu (czyli na koncie snajpera: Chuchma[PL]).

#8 OFFLINE   jakuzo1

jakuzo1

Rekrut

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SnajperShoot

Napisano 27 sierpień 2012 - 12:10

• 0

#9 OFFLINE   Chuchma

Chuchma

Administrator

• Administratorzy
  • 1679 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Lubie_Stejki[PL]
  • Chuchma[PL]
  • Robie_Bajcepsy
  • HARDkorowe_SUPLE

Napisano 27 sierpień 2012 - 12:43

• 0

Aktualnie posiadam TYLKO postacie dodane w moim profilu (czyli na koncie snajpera: Chuchma[PL]).

#10 OFFLINE   jakuzo1

jakuzo1

Rekrut

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SnajperShoot

Napisano 27 sierpień 2012 - 12:48

• 0

#11 OFFLINE   Chuchma

Chuchma

Administrator

• Administratorzy
  • 1679 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Lubie_Stejki[PL]
  • Chuchma[PL]
  • Robie_Bajcepsy
  • HARDkorowe_SUPLE

Napisano 27 sierpień 2012 - 12:56

• 0

#12 OFFLINE   jakuzo1

jakuzo1

Rekrut

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SnajperShoot

Napisano 28 sierpień 2012 - 11:26

• 0

#13 OFFLINE   Chuchma

Chuchma

Administrator

• Administratorzy
  • 1679 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Lubie_Stejki[PL]
  • Chuchma[PL]
  • Robie_Bajcepsy
  • HARDkorowe_SUPLE

Napisano 28 sierpień 2012 - 13:52

• 0

#14 OFFLINE   GrzechuPL

GrzechuPL

Sierżant Broni

• Moderatorzy
  • 242 postów
  • LokalizacjaTychowo
  • Grzechu...[PL]
  • Grzechu..[PL]
  • GrzechuPL.
  • GrzechuPL..

Napisano 28 sierpień 2012 - 21:45

• 0

#15 OFFLINE   jakuzo1

jakuzo1

Rekrut

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SnajperShoot

Napisano 29 sierpień 2012 - 19:08

• 0

#16 OFFLINE   Chuchma

Chuchma

Administrator

• Administratorzy
  • 1679 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Lubie_Stejki[PL]
  • Chuchma[PL]
  • Robie_Bajcepsy
  • HARDkorowe_SUPLE

Napisano 30 sierpień 2012 - 14:47

• 0

#17 OFFLINE   jakuzo1

jakuzo1

Rekrut

• Autor tematu
  • Użytkownicy
  • 8 postów
  • SnajperShoot

Napisano 30 sierpień 2012 - 18:57

• 0

#18 OFFLINE   Chuchma

Chuchma

Administrator

• Administratorzy
  • 1679 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Lubie_Stejki[PL]
  • Chuchma[PL]
  • Robie_Bajcepsy
  • HARDkorowe_SUPLE

Napisano 31 sierpień 2012 - 09:53

• 0

#19 OFFLINE   Chuchma

Chuchma

Administrator

• Administratorzy
  • 1679 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Lubie_Stejki[PL]
  • Chuchma[PL]
  • Robie_Bajcepsy
  • HARDkorowe_SUPLE

Napisano 31 sierpień 2012 - 09:53

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Witaj "Gościu" na: Battlefield-Play4Free.PL !
By dołączyć do naszej społeczności musisz się Zarejestrować.
Jeżeli już to zrobiłeś możesz się Zalogować.

Dołącz do nas żołnierzu !
stat4u